Koncerty k letnímu slunovratu. Další informace!

oficiální plakát

Již tuto sobotu se setkáme v krásném prostředí Dolánek u Turnova nad tóny a barvami. Rockové pódium ani ozvučenou scénu ale nečekejte! Naše pódium je příroda sama. Tato akce bude křehká jako příroda kolem. Naším záměrem není vyrvat prostor z kontextu krajiny ale naopak se zharmonizovat s prostředím a načerpat z něj inspiraci, klid a vnitřní sílu, kterou člověku odpradávna dával pobyt v přírodě, zejména pak v období letního slunovratu. Tato akce je pro všechny, kdo chtějí alespoň na chvíli utéct z hluku, vzájemné odcizenosti a agresivity moderního světa.  

Přesný harmonogram akce naleznete na oficiálním plakátu v tomto příspěvku a v pravém sloupci „Nejbližší akce“ na těchto webových stránkách.

Patronem výtvarné dílny se stal skvělý akademický malíř Vladimír Véla, který povede vaše tahy štětcem na plátna v otevřeném prostoru. Dílna je určena dětem i dospělým. S těmito společnými obrazy se v blízké budoucnosti budete mít možnost ještě setkat při milé příležitosti, kterou pro vás připravujeme jako překvapení!

Doporučujeme vzít s sebou piknikovou deku na sezení na zemi, případně něco na opečení na ohni, který bude planout už v čase mezi přírodovědnou přednáškou a večerním koncertem.

Těšíme se na vás!