Co je iMUZA

iMUZA je umělecká iniciativa pro život. iMUZA je Múza pro všechny. Jaká je její filosofie?

iMUZA jsme my – Jana Kubánková a Martin Hybler.

iMUZA se nám narodila v září 2017 jako nezisková umělecká iniciativa, která chce především tvořit nové umění. Nechceme si ovšem toto dítě nechat sami pro sebe…

Chceme Múzu pro život.

Navazujeme spolupráci s dalšími umělci i profesionály z různých oborů, propojujeme naše dovednosti a reagujeme společně na aktuální otázky a problémy společenského, politického, environmentálního i existenciálního rázu. Skrze umění probouzíme aktivní přístup k dění okolo nás.

Podporujeme mladé talentované umělce a děti. Vytváříme pro ně koncertní příležitosti a vytváříme prostor pro jejich prezentaci. Pomáháme s komplexní přípravou. Zprostředkováváme osobní kontakt se zajímavými profesionálními osobnostmi z oboru.

Podporujeme tvořivost ve společnosti jako takovou. Pořádáme dílny, v nichž lidé mohou sami tvořit. Pořádáme vzdělávací programy a workshopy pro děti i dospělé, pro umělce i neumělce.

 

Chceme Múzu pro všechny.

iMUZA ví, že umění povznáší našeho ducha  a mobilizuje kapacitu našich hlav. Umění je žebřík společnosti a roztáčí kola ekonomické prosperity. Proto tvoříme programy pro lidi a děti napříč celým sociálním spektrem, abychom podpořili pozitivní změny v jejich životě.

 

Vaše iMUZA

Jana Kubánková  a Martin Hybler